امکانات موزه ی موسیقی در اصفهان

موزه موسیقی اصفهان امکانات خوبی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد از جمله: فروشگاه فروش محصولات فرهنگی مرتبط با موسیقی ایرانی. از این فروشگاه می توانید سازهای ایرانی خریداری کنید. کافی شاپ، راهنمای متخصص و کاربلد، پخش صوتی و تصویری نواختن سازهای مختلف موسیقی، تور مجازی بخش های مختلف موزه همراه با موسیقی
اگر دوست دارید تا با فضای موزه موسیقی بیشتر آشنا شوید می توانید از امکان تور مجازی این موزه استفاده کنید. تور مجازی موزه موسیقی تجربه گردشی عالی در بخش های مختلف موزه در اختیارتان قرار می دهد و شما را با نوای اجرای سازهای مختلف همراهی می کند. در ضمن برای داشتن اقامت آسوده تر میتوانید اجاره منزل به صورت روزانه در اصفهان، کرایه خانه در اصفهان، سوئیت در اصفهان و غیره را برای اسکان مسافر در اصفهان مد نظر قرار دهید.
نظرهای گردشگران خارجی
شاید کمتر جاذبه ای را بتوان در ایران پیدا کرد که تا این اندازه نظر گردشگران خارجی را به خود جلب کرده باشد و دیدگاه مثبت و عالی آنها را همراه داشته باشد. اینجا می خواهیم تعدادی از دیدگاه های این گردشگران خارجی را مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم چرا موزه موسیقی، آنها را تا این اندازه شیفته و علاقه مند به خود کرده است.
گردشگری آلمانی گفت: عالی و آموزنده بود. مکانی عالی برای یادگیری در مورد موسیقی و فرهنگ ایرانی. تور گردش در موزه بسیار آموزنده بود و کارکنان برخوردی مهربانانه داشتند و با تمام علاقه به معرفی فرهنگ شان می پرداختند. همچنین در زیرزمین موزه کارگاه سازسازی وجود دارد که به شما نشان می دهد سازهای سنتی چگونه ساخته می شوند. همچنین می توانید در زمان گردش تان در موزه به تماشای موسیقی زنده سنتی بنشینید. بازدید از این موزه تجریه ای عالی برای من بود.
گردشگر کویتی گفت: بعد از دو سال همچنان جذاب و دلچسب است. من دو سال پیش از این موزه دیدن کرده بودم. بسیار جالب بود و به همین دلیل تصمیم گرفتم تا دوباره از این موزه دیدن کنم. تورمان همراه با راهنمایی مسلط به موضوع و به زبان انگلیسی بود. او موزه را به همراه چند ویدیو از اجرای سازهای مختلف نشان مان داد. این بخش تازه به موزه اضافه شده است. ما همچنین به مکانی رفتیم که سازها در آنجا ساخته می شدند که این هم بخش تازه دیگری در موزه بود. من برای اجرای موسیقی سنتی زنده لحظه شماری می کردم و سرانجام به سالن کنسرتی رفتیم که تازه شروع به کار کرده بود. سه دختر جوان هماهنگ با هم شروع به نواختن کردند و خواننده ای هم همراهی شان می کرد. این یکی از بهترین تجربه های من در زندگی بود.
مسافران ایرانی و یا توریست های خارجی میتوانند از رزو هتل در اصفهان، رزرو مسافرخانه ارزان در اصفهان، رزرو مسافرخانه در اصفهان تا اجاره روزانه خانه در اصفهان برای اقامت انتخاب داشته باشند.
لرزانه های بلند اصفهان
امامزاده های اصفهان و گردشگری مذهبی در نصف جهان

Related Posts