خوشگذرانی در آکواریوم اصفهان

 بازدید از آکواریوم اصفهان تنها به دیدن ماهی ها و آبزیان ختم نمی شود بلکه در این مجموعه امکاناتی برای تفریحات به یاد ماندنی نیز وجود دارند که می توانید از آنها بهره ببرید:

لمس آبزیان و غذا دادن به آنها
یکی از امکاناتی که در این مجموعه برای شما فراهم شده، این است که می توانید با پستانک، شیشه شیر و دست، به ماهی ها غذا بدهید، آنها را لمس کنید و تجربه ای فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید. این کار به ویژه برای کودکان بسیار جالب است و آنها را با این دنیای متفاوت و جذاب بیشتر آشنا می کند.
تماشای دادن غذا به ماهی ها
اگر به هنگام ظهر نیز به آکواریوم اصفهان بروید، غواصانی را در آکواریوم ها می بینید که در حال غذا دادن به آبزیان هستند و صحنه جالبی را به وجود می آوردند. معمولا بسیاری از این صحنه ها انسان را به یاد مستند های زیبای اعماق دریا ها و اثیانوس ها می اندازد. به گونه ای شما محو تماشای این شگفتی ها خواهید شد که زمان را گم می کنید و مدت ها با تماشای این موجودات جادویی لذت می برید.
اگر به اصفهان سفر کردید و از این آکواریوم دیدن نکردید مطمئن شوید که برای سفر بعدی خود اصفهان را مقصد قرار دهید و از این آکواریوم دیدن کنید. هم چنین شما میتوانید با استفاده از امکانات اقامتی فراوانی که به صورت های مختلفی در اختیار شما برای اسکان مسافر نوروزی در اصفهان و یا اسکان مسافر در اصفهان قرار می گیرد استفاده کنید. امکاناتی هم چون اجاره روزانه منزل مبله در اصفهان، کرایه منزل در اصفهان، رزرو مسافرخانه و هتل در اصفهان و غیره.
هزینه غذا دادن به آبزیان
برای این کار لازم است تا به هنگام خرید بلیت ورودی، هزینه ای جداگانه به مبلغ هشت هزار تومان پرداخت نمایید.
دیدنی های فراوانی در اطراف این آکواریوم برای مراجعان محترم وجود دارد که مسافران می توانند با اقامت گرفتن در نزدیکی های این آکواریوم که درمنطقه ی پارک جنگلی ناژوان و یا به عبارت دیگر پارک ناژنون قرار گرفته است به مکان هایی هم چون باغ خزندگان در جوار آکواریوم اصفهان، باغ پرندگان در فاصله ششصد و پنجاه متری آکواریوم، تله سیژ ناژوان در فاصله ششصد و پنجاه متری آکواریوم به آسانی دسترسی داشته باشند. برای این که به این مهم دست پیدا کنید گزینه هایی ساده و آسان در پیش روی شما قرار دارد؛ مثلا اجاره روزانه خانه مبله در اصفهان، سوئیت مبله در اصفهان، اجاره منزل در اصفهان و غیره.
اصفهان مدرن
راه های دسترسی و اطلاعات بازدیدی آکواریوم اصفهان

Related Posts