امکانات آکواریوم اصفهان

 عکس یادگاری در استودیو عکس آکواریوم اصفهان

در آکواریوم اصفهان بخشی را برای ثبت کردن عکس یادگاری تعبیه کرده اند که به مسافران امکان می دهد یادگاری های خوبی را از آکواریوم اصفهان به همراه ببرند. در کشور عزیزمان ایران تنها در این مرکز است که عکسی با بک گراند تونل آکواریوم، اقیانوس و انواع مختلف ماهیان اقیانوسی گرفته و چاپ می شود. تصاویر ثبت شده در این مرکز به صورت کروماکی هستند که بهترین تروپاژ در امر سینما و عکاسی به شمار می روند و حضوری نزدیک به واقعیت در محیط اقیانوس و ماهیان و موجودات درون آن را به نمایش می گذارند. مسافران میتوانند از منزل مبله برای اجاره در اصفهان، کرایه روزانه خانه مبله در اصفهان و بسیاری از هتل ها و مراکز اقامتی برای اسکان مسافر در اصفهان استفاده کنند. برای ثبت هر عکس هجده هزار تومان از شما دریافت می شود و در عرض پنج دقیقه می توانید عکستان را دریافت کنید.
طعم های جذاب در کافی شاپ آکواریوم اصفهان
در مجموعه آکواریوم اصفهان کافی شاپی نیز برای استفاده بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده که می توانید لحظات خوشی را در آن سپری کنید و با نوشیدن چای یا قهوه در کنار همسفران تان خاطره ای فراموش نشدنی را بیافرینید.
خریدی متفاوت در فروشگاه هدایای آکواریوم اصفهان
در پایان مسیر بازدید از آکواریوم اصفهان، به فروشگاهی بر می خورید که محصولاتی نظیر عروسک های گوناگون و متنوع رنگی، پولیشی ،ماهیان مختلف تاکسیدرمی، پازل های سه بعدی، پازل های ساده و غیره را می توانید در آن بیابید. از جالب‌ترین محصولات این فروشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد.
تخم های شگفت انگیز که نحوه رشد و نمو یک موجود را در آب به نمایش می گذارند. زمانی که عروسک موجود در آنها به بزرگ ترین سایز خود رسید با خارج کردن از آب مدتی طول می کشد تا دوباره به کوچکترین سایز خود برسند.
تخم های دایناسور که پازل دایناسورهای مختلف در آن قرار دارد و با کنار هم قرار دادن قطعات به نمونه کوچک شده آن دایناسور دست پیدا می کنید.
ماکت های حیوانات مختلف آبزی، حشرات، اماکنی همچون سی و سه پل، برج ایفل، تاج محل و غیره
مگنت ها یا اشیای مختلف آهنربایی از ماهیان و موجودات دریایی مناسب برای سطوح فلزی
تی‌شرت هایی با تصاویر مختلف از موجودات ساکن در اقیانوس ها
لیوان های سه بعدی
امکانات آکواریوم اصفهان
آکواریوم اصفهان به عنوان یک جاذبه متفاوت و پرطرفدار، امکاناتی را نیز برای بازدیدکنندگانش در نظر گرفته است که پیش از این در موردشان سخن گفتیم و در اینجا هم به آنها اشاره می کنیم:
استودیو عکس آکواریوم اصفهان
کافی شاپ
فروشگاه هدایا
سرویس بهداشتی
از آنجا که این جاذبه در پارک ناژوان قرار دارد می توانید بر روی امکانات این پارک نیز حساب باز کنید که عبارتند از: پارکینگ، بوفه، تله سیژ، کافه، رستوران، نمازخانه و غیره؛ البته با اقامت در مکان های نزدیک تر پارک نیازی به پارکینگ پیدا نخواهید کرد. مسافرخانه در اصفهان، رزرو هتل ارزان در اصفهان، اجاره روزانه منزل در اصفهان و غیره در نزدیکی این پارک امکان پذیر است.
راه های دسترسی و اطلاعات بازدیدی آکواریوم اصفهان
ماهی سنگی، گاو ماهی و ماهی های آب لب شور در آکواری...

Related Posts