دنیای زیر آب در شهر اصفهان

 جلوه های بسیاری در هستی وجود دارند که از چشم ما دور هستند و حیات را در خود جای داده اند. یکی از شگفتی های آفرینش دنیای زیر آب است که کنجکاوی انسان را بر می انگیزد و سوال هایی را در ذهن او شکل می دهد. به همین است که بسیاری از مردم برای یافتن پاسخ سوالات شان به سراغ غواصی می روند و خودشان به کشف این دنیای پر رمز و راز دست می زنند. به نظر شما چند نفر از ما می توانیم این راه را انتخاب کنیم و به دل دریا و اقیانوس ها بزنیم؛ از طریق چه روش ها و راه های دیگری می شود سفری به اعماق اقیانوس داشت. چند نفر از ما امکانات این کار را در اختیار داریم و یا از آمادگی جسمانی لازم برخوردار هستیم. شاید همین کنجکاوی ها و نبود امکانات برای رفتن به اعماق آب ها بود که باعث شد هزاران سال پیش نگهداری موجودات آبزی در یک محیط مصنوعی توسط انسان انجام شود. سومری‌ها و مصری ها آغازگر این کار بودند البته نیت آنها از نگهداری این موجودات این بود که بتوانند آنها را تازه نگهدارند و مصرف کنند. کم کم این کار جنبه تزیینی پیدا کرد و آکواریوم ها راه خود را در زندگی انسان باز کردند. اصفهان هم از این قاعده مستثنی نیست. با داشتن امکانات رفاهی عالی مثل امکان رزرو هتل در اصفهان، رزرو مسافرخانه در اصفهان، اجاره منزل مبله در اصفهان و غیره میشود راهی به اعماق اقیانوس با بازدید از آکواریوم اصفهان پیدا کنید.

کم کم این آکواریوم ها بزرگ و بزرگ تر شدند تا اینکه به عنوان جاذبه ای برای گشت و گذار مورد توجه قرار گرفتند و بسیاری را برای تماشای آبزیان به سوی خود کشاندند. امروز ما هم با همین کنجکاوی وسوسه شده ایم تا سری به اصفهان بزنیم؛ اما این بار به جای غرق شدن در دنیای تاریخ و بناهای چشم نواز، به دنیای زیر آب می رویم و در آکواریوم این شهر تجربه ای تازه را برای خود رقم می زنیم.
چرا باید آکواریوم اصفهان را برای بازدید انتخاب کنیم؟
آکواریوم اصفهان، اولین تونل آکواریوم در کشورمان ایران است که این آکواریوم موجودات آبزی بسیاری را در خود جای داده که تماشای آنها تجربه ای شگفت انگیز را برایتان رقم می زند. در سفر به اصفهان، در کنار بازدید از بناهای تاریخی بسیار، می توانید تجربه ای متفاوت را برای خود رقم بزنید. قرارگیری این آکواریوم در پارک ناژوان باعث می شود تا بتوانید از فضای پارک نیز لذت برده و از امکانات این پارک هم استفاده کنید. مجاورت آکواریوم اصفهان با باغ خزندگان به شما این فرصت را می دهد تا در یک روز از دو جاذبه متفاوت این شهر بازدید داشته باشید. شما می توانید با اجاره روزانه منزل مبله در اصفهان، کرایه خانه به صورت روزانه دراصفهان در نزدیکی این پارک به این مراکز دسترسی راحتی داشته باشید.
آشنایی با آکواریوم اصفهان | لمس اعماق اقیانوس ها
بخش های تخصصی باغ پرندگان

Related Posts